واحد سنگ‏زنی

واحد سنگ‏زنی شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان از بدو تأسیس شرکت در سال 1348 در راستای سیاست‏ها و اهداف تولیدی این مجموعه برای سنگ‏زنی اجزاء برینگ‏های مخروطی و شیار عمیق طراحی و راه‏ اندازی گردیده و با انواع دستگاه‏های سنگ‏زنی یونیورسال (عمومی) و تخصصی جهت سنگ‏زنی کلیه سطوح اعم از سنگ‏زنی روسائی (سنترلس) و پیشانی و توسائی و سنگ‏زنی فرم و نیز جهت پولیشینگ و هونینگ سطوح اجزاء و قطعات فولادی با دقت‏های بالا از لحاظ تلرانس‏های هندسی و ابعادی جوابگوی نیاز داخل شرکت و سایر صنایع می ‏باشد.

واحد سنگ‏زنی شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان با بهره‏ گیری از توان علمی و تجربه و تخصص نیروهای متخصص و دقت عمل بالای دستگاه‏های خود علاوه بر تأمین نیازهای داخل مجموعه به ارائه خدمات مهندسی و تولیدی سایر مراکز صنعتی بوده و دارای قابلیت‏های ویژه‏ ای در این زمینه می ‏باشد و سابقه همکاری‏های متعددی با مراکز صنعتی از لحاظ تبادل تخصص و خدمات مهندسی و نیز ارائه خدمات در قالب سنگ‏زنی قطعات صنعتی می‏ باشد که از جمله این همکاری‏ها تأمین انواع برینگ‏های مورد نیاز و سنگ‏زنی قطعات خاص مصرفی در وزارت دفاع و صنایع هوایی و شرکت‏های ایران خودرو- سایپا- ایران خودرو دیزل- مگاموتور- چرخشگر- موتوژن- پیستون‏ سازی و غیره می ‏باشد.

واحد سنگ‏زنی همگام با سایر قسمت‏های مجموعه مفتخر می ‏باشد با اتکا بر تجارب گذشته و تکنولوژی و تخصص و معلومات علمی همراه سایر تلاشگران صنعت کشور نقش مؤثری در عرصه صنعت کشور ایفاء نماید.

سامانه اصالت کالا
3000151617

درباره ما

شرکت گسترش صنعت بلبرینگ ایران (IBC) در هشتم آبان ماه 1348 با مشاركت شركت SKF سوئد، تأسيس شده است. اين شركت، بلبرينگ و رولر برينگ‌هاي مخروطي را براساس مشخصات ارائه شده توسط ISO (سازمان استاندارد جهانی) توليد می كند.

دریافت کاتالوگ

اطلاعات تماس

  • آدرس کارخانه: ایران، تبریز، شهرک صنعتی منطقه غرب، شرکت گسترش صنعت بلبرینگ ایران
  • تلفن کارخانه: 3-04134451031
  • تلفن فروش: 04134450787
  • ایمیل: info@ibct.ir