مدیران ارشد

نام و نام خانوادگی سمت آدرس ایمیل
محمد حسین باقری مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره MH.Bagheri@ibct.ir
امیر باقری معاون مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره A.Bagheri@ibct.ir
علی نواداد قائم مقام مدیر عامل A.Navadad@ibct.ir
علیرضا ذوالمجد مدیر مالی A.Zolmajd@ibct.ir
حسین حسین زاده خوشزاد مدیر اداری H.Hoseinzadeh@ibct.ir
مهران رفیقی اسکوئی مدیر تولید M.Rafighi@ibct.ir
علی ابراهیمیان مدیر تحقیقات و توسعه A.Ebrahimian@ibct.ir
محمدرضا مومنی مدیر مهندسی تولید M.Momeni@ibct.ir
محمد پرتوی مدیر کیفیت M.Partovi@ibct.ir
صالح زرینه بافی مدیر خدمات فنی و مهندسی S.Zarrinehbafi@ibct.ir
رامین اصولی مدیر ابزارسازی

برخی از مشتریان

برخی از مشتریان و همکاران تجاری شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان

سامانه اصالت کالا
3000151617

درباره ما

شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان (IBC) در هشتم آبان ماه 1348 با مشاركت شركت SKF سوئد، تأسيس شده است. اين شركت، بلبرينگ و رولر برينگ‌هاي مخروطي را براساس مشخصات ارائه شده توسط ISO (سازمان استاندارد جهانی) توليد می كند.

دریافت کاتالوگ

اطلاعات تماس

  • آدرس کارخانه: ایران، تبریز، شهرک صنعتی منطقه غرب، کارخانه بلبرینگ سازی ایرانیان
  • آدرس دفتر: ایران، تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائی، پلاک 87، ساختمان سایه، واحد 13
  • تلفن دفتر: 02122074103-22074965
  • 02122071868-22070829
  • تلفن کارخانه: 3-04134451031
  • تلفن فروش: 04134450787
  • ایمیل: info@ibct.ir
  • صفحه اینستاگرام :iranian.bearing.company